Ruszyła "Tytka Charytatywna 2017". Celem akcji jest wypełnienie papierowej torby artykułami pierwszej potrzeby. Zebrane paczki zostaną rozprowadzone wśród ubogich. Produkty można przynosić do radia Emaus od pon- pt, od 9:00-16:00. 

więcej

W tym tygodniu w Muzyce Chrześcijan  rozmowa z członkami zespołu Apostolat Jezusa i Maryi o ich najnowszej płycie "Wielbimy Cię Panie". Będzie okazja by ją wygrać - zapraszamy codziennie po 19:00.

więcej

Audycja Żywot Krystiana - dla młodych duchem. Co tydzień zapraszają Dagmara Lis i Andrzej Grupa - czwartek o godz. o 21.15. Powtórka w nocy z soboty na niedzielę.

więcej

Więcej informacji z regionu, miasta, archidiecezji i twojej parafii. RADIO EMAUS I JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANY!

więcej

Lista z Mocą na naszej antenie w każdy piątek o godz. 20:05.

więcej

Na spotkanie z muzyką jazzową w każdy piątek o godz. 22:30 zaprasza Jan Felcyn.

więcej

"Bolesia" to opowieść o niezwykłych losach bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Książkę Ewy Skarżyńskiej czyta Joanna Węgrzynowska. Zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 11.20 i 19.20.

więcej
Radio Emaus retransmituje codzienne audycje Radia Watykańskiego: Aktualności  o godz. 17.40 i magazyn o godz. 23.00.
więcej

Nasi słuchacze wybrali laureatów VI edycji konkursu Po prostu dobry pomysł. I miejsce zajęło oratorium salezjańskie (Poznań, parafia św. Jana Bosko), II - parafiada kórnicka (parafia Wszystkich Świętych), a III - Bieg do pustego grobu (inicjatywa Filipińskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji w Gostyniu).

więcej

www.facebook.com/RadioEmausPoznan

więcej

Naszym Słuchaczom polecamy zakładkę informującą o tym, jak nas słuchać w Interecie.

więcej
ANTENA:
tel.: 61 8500 500
sms: 601 077 033