Znamy już zwycięzcę wielkiego konkursu urodzinowego Radia Emaus! Na pielgrzymkę do Ziemi Świętej pojedzie pani Marta Górska, której serdecznie gratulujemy.

więcej

Aleksandra Wyganowska rozmawia z Edytą Czernecką i laureatami konkursów Baśniobranie, Farbobranie oraz akcji Zrób sobie przerwę na czytanie. Audycja w piątek o godz. 21.15. Powtórka w nocy z wtorku na środę.

więcej

Lista z Mocą na naszej antenie w każdy piątek o godz. 20:05.

więcej

Wielki Post w Radiu Emaus: Gorzkie Żale - nauka z poznańskiej katedry, rekolekcje o. Adama Szustaka, rozważania drogi krzyżowej, prezentacja pozańskich kościołów stacyjnych. Sprawdź szczegóły.

więcej

Zapraszmy do Ugandy. Naszym gościem będzie o. Bogusław Dąbrowski, autor książki "Spalić paszport".  Czy misjonarze nadal palą paszporty, jak prowadzą misje i szkoły? Podróżujemy w sobotę od godz. 12.10.

więcej

Anna Musiał z Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie będzie gościem Misyjnego Atlasu Świata. Dlaczego wybrała Zambię? Co robiła na wolontariacie misyjnym w Ugandzie? Jak życie w slumsach zmieniło jej życie? Posłuchaj nas w sobotę o godz. 17.05 lub w niedzielę o godz 11.30.

więcej

W dniach 17-23 marca występowały problemy z łączem dosyłu modulacji radiowej ze studia Radia Emaus do nadajników w Wielkopolsce, dlatego okresowo odbiór naszego programu drogą naziemną był pogorszony, lub występowały opóźnienia przekazu i przerwy.
Przepraszamy Słuchaczy za problemy w odbiorze, jednocześnie zapraszamy do słuchania radia również w Internecie

więcej

W Wielkim Poście prezentujemy poznańskie kościoły stacyjne. Audycje o godz. 8.40 i 11.40 od poniedziałku do piątku. W programie parafialnego pielgrzymkowania adoracja, spowiedź, droga krzyżowa i msza św. 

więcej

W naszym studiu goszczą siostry pasterki. W Wielkim Poście rozmowy wokół Ksiegi Izajasza. Audycja dla młodych duchem. Co tydzień zapraszają Dagmara Lis i Andrzej Grupa - czwartek o godz. o 21.15. Powtórka w nocy z soboty na niedzielę.

więcej

Marcowe rozważania ks. Tomasza Kubaka czyta Filip Błaszczak. Zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 8:25 i 21:05.

 

więcej

Współczesne dzieci wiedzą dużo o ochronie środowiska i ekologii, ale czy faktycznie obcują z przyrodą i natura jest im bliska? Dlaczego warto by dzieci doświadczały przyrody w sposób namacalny, spontaniczny -  wyjaśni nam Magdalena Garczarczyk – architektem krajobrazu i pedagog. Zapraszamy w poniedziałek, 27 marca o godz. 21:15.

więcej
Minęły 4 lata pontyfikatu papieża Franciszka. Radio Emaus retransmituje codzienne audycje Radia Watykańskiego: Aktualności  o godz. 17.40 i magazyn o godz. 23.00.
więcej

Więcej informacji z regionu, miasta, archidiecezji i twojej parafii. 

RADIO EMAUS I JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANY!

więcej

"Wspomnienia" Generałowej Zamoyskiej czyta Adrianna Mańczak-Rogoża od poniedziałku do piątku o godz. 11.20 i 19.20.

więcej

www.facebook.com/RadioEmausPoznan

więcej

Naszym Słuchaczom polecamy zakładkę informującą o tym, jak nas słuchać w Interecie.

więcej
ANTENA:
tel.: 61 8500 500
sms: 601 077 033