Od poniedziałku do piątku o godz. 8.40 i 14.40, w weekend powtórki. Radzimy, gdzie i w jaki sposób wypocząć mogą dzieci i seniorzy, co warto zobaczyć, dokąd dojechać rowerem. Letnie studio - w poniedziałek z Bałtyku, nie z plaży, ale z centrum Poznania. Byliśmy już w Baborówku i na MTP. Zobacz zdjęcia na FB.

więcej

20 audycji na 20 - lecie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej.

Zapraszam w czwartki o 22:05, Hubert Piechocki.

więcej

Nowe audycje dopiero po wakacjach. Już od 17 lipca zapraszamy na wakacyjne powtórki -  od poniedziałku do piątku o godz. 21.15.

więcej

Więcej informacji z regionu, miasta, archidiecezji i twojej parafii. 

RADIO EMAUS I JESTEŚ DOBRZE POINFORMOWANY!

więcej

Czas na ciasteczka przypominające szachownicę - przydadzą się i podczas gry w szachy i do herbaty i na pikniku :) Sprawdź przepis!

więcej

Karmienie piersią zdaje się być jednym z najbardziej naturalnych elementów macierzyństwa, a jednak ciągle potrafi sprawiać trudności. Jak się do tego przygotować, jak długo karmić? Na te i wiele innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedzi wraz z naszym gościem – Ewą Masełkowską – Międzynarodową Certyfikowaną Konsultantką Laktacyjną w poniedziałek, 24 lipca o godz. 21:15.

więcej
Brat Albert, Adam Chmielowski - malarz, powstaniec, ojciec ubogich. Od 20.15.2016 - 25.12.2017 trwa Rok św. Alberta Chmielowskiego. W czasie wakacji zapraszamy na nowy cykl audycji w środy o godz. 22.05. Naszymi gośćmi będą siostry albertynki i bracia albertyni.
więcej

Zakończyła się 83. Poznańska Piesza Pielgrzymka -pielgrzymi dotarli na Jasną Górę. Nasze audycje do odsłuchania również w internecie. Sprawdź linki i zobacz zdjęcia na naszym profilu FB.

więcej
Radio Emaus retransmituje codzienne audycje Radia Watykańskiego: Aktualności  o godz. 17.40 i magazyn o godz. 23.00.
więcej

Latem przypominamy nasze radiowe koncerty. Zapraszamy w wakacyjne niedziele o godz. 21.15. 

więcej

"Bolesia" to opowieść o niezwykłych losach bł. Bolesławy Lament, założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Książkę Ewy Skarżyńskiej czyta Joanna Węgrzynowska. Zaprszamy od poniedziałku do piątku o godz. 11.20 i 19.20.

więcej

www.facebook.com/RadioEmausPoznan

więcej

Naszym Słuchaczom polecamy zakładkę informującą o tym, jak nas słuchać w Interecie.

więcej
ANTENA:
tel.: 61 8500 500
sms: 601 077 033