Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami" serdecznie zaprasza na Inaugurację Nowego Roku Kulturalnego Pod Lipami 2017/2018. Podczas wieczoru podsumujemy ubiegły sezon zmian w naszym Ośrodku oraz przedstawimy strategię na nowy rok kulturalny. 

Wieczór odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka. W części artystycznej pojawi się Michał Kmieciak z zespołem. Michał Kmieciak to pianista, kompozytor i producent o wszechstronnych zainteresowaniach muzycznych. Obecnie koncertuje z solowym projektem, pokazując jego współczesne podejście do muzyki klasycznej. Przepełnione melancholią często określane jako "muzyka do filmu, która jeszcze nie istnieje". Jego utwory są często napędzane tajemni...czymi i naprawdę hipnotyzującymi emocjami. Sale koncertowe wielokrotnie zmieniają się w intymne komnaty, gdzie publiczność, z zamkniętymi oczami, może podjąć podróż w tajemniczy i melancholijny świat dźwięków.

Wieczór zakończymy prezentacją nowego logotypu Domu Kultury, słodkim poczęstunkiem i wypuszczeniem balonów w powietrze.

 

Mecenasami wydarzenia są: Cukiernia JAGÓDKA, DOMAR S.A., DUŻY BEN, Pizzeria Rimini, Zakład Poligraficzny MOŚ & ŁUCZAK, BLACK RED WHITE, VOYAGER GROUP oraz LEROY MERLIN.

WSTĘP NA ZAPROSZENIE - DO ODBIORU W BIURZE DOMU KULTURY (POKÓJ NR 12).